Odszkodowania oferta

Oferta dochodzenia odszkodowań

O odszkodowania walczymy zarówno na etapie przedsądowym jak i w sądzie


Odszkodowania - oferta

Kancelaria Meditor zapewnia obsługę zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem aby uzyskać dla naszych Klientów jak najwyższe odszkodowania.


Jesteśmy jedną z najstarszych kancelarii odszkodowawczych w Polsce. Do Państwa dyspozycji oddajemy zespół Radców Prawnych, Adwokatów i aplikantów, którzy z największą starannością zadbają o największą możliwą wypłatę zadośćuczynienia w sprawie.


Odszkodowania powypadkowe to nasz główny profil działalności, w której pomagamy naszym Klientom. Odszkodowania Wrocław.


Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i już na etapie weryfikacji kładziemy nacisk na przekazanie Państwu jak najwięcej informacji co pozwoli Państwu podjąć świadomą i przemyślaną decyzję o współpracy z naszym zespołem.


Odszkodowanie powypadkowe to świadczenie należne w przypadku poniesionej straty materialnej lub zdrowotnej. Odszkodowania Katowice.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii oraz z portfolio naszych najbardziej medialnych spraw.


Odszkodowanie, zadośćuczynienie to świadczenie, w którym często sprawca bądź podmiot odpowiedzialny za naprawienie szkody unika poniesienie odpowiedzialności.


Prowadzimy postępowania w całej Polsce, jak również sprawy dotyczące uzyskania odszkodowania w krajach UE (w szczególności wypadków na terenie Niemiec, Austrii, Danii, Francji, Anglii, Irlandii, Włoch, Czech Słowacji, Litwy).


Jeśli to konieczne w sprawie odszkodowania występujemy na drogę sądową

Choć naszym celem jest zakończenie postępowania i uzyskanie odszkodowania na drodze przedsądowej to w uzasadnionych przypadkach skierowanie sprawy na drogę sądową jest konieczne. Umożliwiamy osobom poszkodowanym wystąpienie na drogę sądową nie tylko poprzez zapewnienie zastępstwa procesowego najlepszych radców prawnych i adwokatów ale również poprzez możliwość finansowania postępowania przed sądem przez Naszą kancelarię.

Staramy się pomóc w różnych przypadkach

Nie pobieramy opłat za ocenę zasadności roszczenia odszkodowawczego. Dlatego zachęcamy do kontaktu i przestawienia nam każdego przypadku.

O co zadbać w razie wypadku ? Zgłoszenie szkody

O odszkodowania dla naszych klientów walczą profesjonalni prawnicy

Nasi pracownicy są profesjonalnymi prawnikami tj. adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami radcowskimi, sędziowskimi lub adwokackimi. Ściśle współpracujemy z biegłymi lekarzami-specjalistami z m.in. z zakresu chirurgii, ortopedii, neurologii, psychologii i innych dziedzin, w tym certyfikowanych do wykonywania zawodu w całej UE tak aby uzyskać możlwie najwyższe i adekwatne odszkodowania/odszkodwanie w każdym przypadku.


Odpowiednich pecjalistów zapewnimy w Twoim miejscu zamieszkania lub w najbliższym dużym mieście.


Jeśli zlecisz nam prowadzenie sprawy o odszkodowanie dodatkowo zapewniamy:

  • możliwość kontroli przez Naszych Klientów przebiegu likwidacji każdej szkody przez Internet (poprzez Internetowy System Monitoringu Spraw),
  • określenie zakresu i wysokości odszkodowania, w tym specjalistyczne opinie,
  • możliwość dojazdu do klientów,
  • negocjację wynagrodzenia przy dużych szkodach lub kilku osobach poszkodowanych,
  • obniżenie naszego wynagrodzenia dla grup zawodowych szczególnie narażonych na wypadki (np. zawodowych kierowców, policjantów, taksówkarzy etc.),
  • w razie potrzeby refundujemy koszty leczenia, umawiamy wizyty lekarskie i pomagamy w kompletowaniu odpowiedniej dokumentacji medycznej,
  • Program Premium dla Klientów, którzy ponownie korzystają z usług Naszej kancelarii.