O Meditorze w mediach

MEDITOR komunikat

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że w związku z rosnącym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z wirusem SARS-COV-2, od dnia 16 do 20 marca 2020 roku biuro Kancelarii Meditor przy ul. Wiosennej 1 we Wrocławiu pracuje w ograniczonym zakresie. Prosimy o kontakt osobisty tylko w pilnych sprawach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym spotkania. W pozostałych kwestiach prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Dziękujemy za wyrozumiałość
zespół Kancelarii Meditor

O Meditorze w mediach

Logo bankier.pl Po odszkodowanie ze specjalistą u boku

Wypadek w obcym kraju, trudności w ustaleniu winy sprawcy, nieznajomość prawa - takie sytuacje często przytłaczają ubezpieczonych. O tym kiedy i czy warto dochodzić odszkodowania z pomocą profesjonalistów rozmawiamy z mec. Andrzejem Ziemblickim, założycielem Biura Dochodzenia Odszkodowań Meditor.

odpowiada:
Andrzej Ziemblicki
Radca Prawny,
MeditorLogo bankier.pl Zgubiliśmy pański bagaż

Na zagubienie bądź zniszczenie bagażu przez przewoźnika lotniczego jesteśmy szczególnie narażeni w okresie urlopowym, często podróżując wówczas drogą lotniczą. Jakie przysługują nam prawa, gdy dojdzie do zagubienia bagażu lub opóźnienia w jego dostarczeniu?

odpowiada:
Maciej Szymański
Radca prawny,
Meditor


Dla Prasy

Zapraszamy do współpracy dziennikarzy, przedstawicieli prasy i telewizji. Oferujemy specjalistyczną wiedzę prawną i pomoc profesjonalnych pełnomocników.Reklama

Zapraszamy do współpracy firmy i agencje reklamowe mające w ofercie atrakcyjne lokalizacje do umieszczenia reklam, wykonawców reklam, firmy branży IT.Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mail: reklama@meditor.net.pl