ISMS Internetowy System Monitoringu Spraw

Oferta obsługi kredytów CHF

Obsługa prawna kredytów "Frankowych"

Masz Kredy "Frankowy"? Radcy prawni i adwokaci ocenią wstępnie umowę i przedstawią ofertę pomocy prawnej. Sprawdź ofertę


Sprawy cywilne, gospodarcze i karne

Radcy prawni i adwokaci - Sprawdź ofertę

ISMS - Internetowy System Monitoringu Spraw

Podaj nazwę użtkownika (login) oraz hasło

Zaloguj


System ISMS

Każdy z Naszych Klientów może poprzez Internetowy System Monitoringu Spraw w każdej chwili sprawdzić, na indywidualnie prowadzonym koncie (po otrzymaniu loginu i hasła), na jakim etapie jest jego postępowanie i jakie czynności zostały już wykonane.


Problem z logowaniem?

Jeśli postępowanie w Twojej sprawie jest już prowadzone, ale nie posiadasz danych dostępowych skontaktuj się z nami pod adresem isms-logowanie@meditor-odszkodowania.pl i zgłoś prośbę o przypomnienie danych do logowania. W treści wiadomości email podaj dane, które pozwolą na identyfikację danych dostępowych dla prowadzonego postępowania (imię i nazwisko, numer telefonu, adres email). Dane dostępowe zostaną przekazane w wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego skojarzony z postępowaniem osoby zgłaszającej prośbę o podanie danych do logowania.


W przypadku, kiedy przy zgłoszeniu wypadku lub szkody w naszej Kancelarii nie podano numeru telefonu komórkowego w danych kontaktowych lub numer nie jest już aktualny, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Kancelarią.