Zadzwoń

801 01 15 16 Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

Uległem wypadkowi
8 lat temu

Medtior skutecznie mi pomógł

Miałam groźny
wypadek za granicą

Dzięki Meditorowi otrzymałam należne odszkodowanie.

Moja córeczka miała
poważny wypadek

Meditor zapewnił nam
wysokie zadośćuczynienie.

Nazwyam się Piotr
uległem wypadkowi
przy pracy

Meditor pomógł mi i mojej rodzinie.

ISMS Internetowy System Monitoringu Spraw

Każdy z Naszych Klientów może poprzez Internetowy System Monitoringu Spraw w każdej chwili sprawdzić, na indywidualnie prowadzonym koncie (po otrzymaniu loginu i hasła), na jakim etapie jest jego postępowanie i jakie czynności zostały już wykonane.


Problem z logowaniem?

Jeśli postępowanie w Twojej sprawie jest już prowadzone, ale nie posiadasz danych dostępowych skontaktuj się z nami pod adresem webmaster@meditor.net.pl i zgłoś prośbę o przypomnienie danych do logowania. W treści wiadomości email podaj dane, które pozwolą na identyfikację danych dostępowych dla prowadzonego postępowania (imię i nazwisko, numer telefonu, adres email). Dane dostępowe zostaną przekazane w wiadomości SMS na numer telefonu komórkowego skojarzony z postępowaniem osoby zgłaszającej prośbę o podanie danych do logowania.


Wszelie uwagi odnośnie działania systemu ISMS, dostrzeżone błędy lub propozycje poprawy funkcjonowania prosimy o przesyłanie na adres webmaster@meditor.net.pl


ISMS - Platforma Monitoringu Spraw

Podaj nazwę użtkownika (login) oraz hasło

Zaloguj


W przypadku, kiedy przy zgłoszeniu wypadku lub szkody w naszej Kancelarii nie podano numeru telefonu komórkowego w danych kontaktowych lub numer nie jest już aktualny, prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z Kancelarią.