Warning: Use of undefined constant BASE_DIR - assumed 'BASE_DIR' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wypadki-smiertelne/_config/base-dir.php on line 2
Odszkodowania za wypadki śmiertelne

Odszkodowania dla osób, które straciły bliskich
w wypadkach

Pomagamy uzyskać odszkodowanie osobom, które straciły swoich bliskich w wypadkach w ciągu ostatnich 20 lat. Reprezentujemy klientów przed towarzystwami ubezpieczeń, w postępowaniu cywilnym i karnym. Bezpłatnie zweryfikujemy sprawę i ocenimy wysokość roszczeń.

hero

Zgłoś wypadek śmiertelny
skonsultujemy bezpłatnie
w ciągu 24h *


lub zadzwoń (+48) 791 003 333

Nasza kancelaria pracuje PN-PT 9:00-17:00

Odszkodowania za śmierć dziecka, matki lub ojca w wypadku samochodowym, odszkodowanie za wypadek śmiertelny, zadośćuczynienie za śmierć bliskiej osoby (brat, siostra) - nowe możliwości dochodzenia roszczeń oraz odszkodowań dla osób, które straciły bliskich w wypadkach śmiertelnych

Ostatnie zmiany w prawie

Brak sprawcy

Odszkodowania, które możemy uzyskać dotyczą również przypadków, gdy nie wykryto sprawcy wypadku.

Okres przedawnienia

Sprawy, których możemy się podjąć, mogły zdarzyć się nawet do 20 lat wstecz.

Zawarta ugoda

W przypadku, kiedy stron zawarły już ugodę związaną z zaistniałym wypadkiem, możemy podjąć analizę zakresu i wielkości wypłaconego zadośćuczynienia.

Wypadki po 11.2008 r.

Aktualne przepisy prawa precyzują zakres rekompensat odpowiednio w przypadkach, które miały miejsce do 10 lat wstecz (po 11.2008).

Wypadki po 11.1997 r.

Przepisy precyzują zakres i możliwości dochodzenia odszkodowań dla wypadków, które miały miejsce po 11.1997 r.

Ugody z nieletnimi

Jeśli ugoda związana z wypadkiem została zawarta z osobami, które miały status osób nieletnich, możemy podjąć działania prawne i ubiegać się o należne kwoty odszkodowań.

feature1

Nasz zespół prawników

Usługi dla naszej kancelarii świadczy zespół 15 adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w dochodzeniu odszkodowań i wszelkich roszczeń związanych z wypadkami komunikacyjnymi.

Pomogliśmy już wielu Klientom. Dzięki naszej pomocy, każde zasadne roszczenie nie zostaje odrzucone, a należne świadczenia trafiają do osób poszkodowanych.

Skontaktuj się

Nasze doświadczenie

Działamy w branży odszkodowawczej już od ponad 15 lat (od 2002 r.). Prowadzimy postępowania dla naszych Klientów wobec towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Obszary naszej działalności to:

 • wypadki komunikacyjne
 • wypadki śmiertelne
 • szkody osobowe
 • wypadki na chodnikach
Rozstrzygamy spory zarówno na etapie przedsądowym, jak również w wieloetapowych postępowaniach sądowych.

feature2

feature3

Etapy postępowania

Każde roszczenie jest bezpłatnie analizowane przez nasz Zespół. W przypadku kiedy roszczenie jest zasadne prowadzone jest postępowanie mające na celu uzyskanie zadośćuczynienia.

 • analiza zasadnośći roszczenia
 • kompletowaniu niezbędnych dokumnetów
 • złożenie roszczenia
 • weryfikacja stanowiska podmiotu odp.
 • procedura odwoławcza

Skontaktuj się

Poznaj nas, skontaktuj się z nami, uzyskaj należne odszkodowanie

Działamy w branży odszkodowawczej już ponad 15 lat. Od 2002 r. zbudowaliśmy zespół adwokawów i radców prawnych, który potrafi uzyskać możliwie najwyższe, należne świadczenie. Zapewniamy obsługę prawną zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem. Prowadzimy postępowania w całej Polsce, jak również sprawy wypadków w krajach UE.

Zgłoś wypadek Broszura informacyjna

>

O kancelarii Meditor

Nasza Kancelaria prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Obszary działania

Kontakt

 • MEDITOR Kancelaria Odszkodowawcza

  ul. Wiosenna 1
  53-017 Wrocław
 • Pn-Pt 9:00 - 17:00
 • (+48) 71 735 93 24
 • meditor@meditor.net.pl
Do góry